
LED лампа VIDEX A60 11W E27 4100K 220V
- Під замовлення
Відправка з 13 травня 202691 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
+380 (99) 225-70-70
Відділ продажів Vodafone
- +380 (98) 225-70-70Відділ продажів Kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Інформація для замовлення
Тип: Світлодіодні лампи
Модель: А60
Потужність:11W
Аналог лампи розжарювання: 100W
Світловий потік: 1100Lm
Температура света:4100k
Тип цоколя:E27
| Кут розсіювання | 270° |
| Ресурс | 50000ч |
| Енергоефективність | 100Lm/W |
| Якість світла | > 90 Ra |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Гарантія | 3 року |
| Напруга | AC175-250V |
| Частота | 50/60Hz |
| Сила тока (макс.) | 90mA |
| Розмір | Ø 60 мм х 112мм |
| Коефіцієнт потужності (PF) | 0.6 |
| Вага | 116г |
- Ціна: 91 ₴
